Výlet do Jeruzaléma ze Sharm El Shaeikh

Výlet do Jeruzaléma ze Sharm El Shaeikh

Výlet do Jeruzaléma ze Sharm El Shaeikh

Exkurze do Jeruzaléma ze Sharmu

Zvýraznění

Jeruzalémské staré město je posvátné Židům, křesťanům a muslimům a je jedním z předních světových poutních míst. Toto je místo, kde se projdete „živou historií“ města, které bylo během tisíciletí dvakrát zničeno a 42krát dobyto a znovu dobyto. Zvukovou stopou jsou kostelní zvony, muezzinovo volání a šofar (beraní roh) a ulice voní vším od kostelního kadidla po opojné vůně trhu s kořením. Je to smyslový a duchovní zážitek, který se nepodobá žádnému jinému. Projděte se ulicemi a prohlédněte si The Dome on the Rock, Chrámovou horu, Zeď nářků, mešitu Al Aksá a zakončete svou prohlídku návštěvou kostela Božího hrobu, místa, kde se nachází chrám Božího hrobu. ukřižování, pohřeb a vzkříšení Ježíše Nazaretského a nejposvátnější místo křesťanství. Po všech ranních prohlídkách se vydáme k Mrtvému moři, nejníže položenému místu na Zemi, pro plavbu a fotku nebo dvě.

Vyzvednout

Asi ve 20 hodin vás vyzvedne klimatizační minibus a odveze vás na egyptský hraniční přechod s Izraelem v přístavu Taba. Jakmile překročíte hranici pěšky a budete mít jasnou imigrační kontrolu, na izraelské straně vás při cestě do Jeruzaléma čeká váš průvodce.

Olivová hora

Naší první zastávkou bude Olivetská hora, pojmenovaná příhodně podle olivových hájů, které pokrývají její svahy. Tato hora je spojena převážně s židovskými a křesťanskými tradicemi, ale také obsahuje několik míst důležitých v islámu. Část hory byla více než 3000 let využívána jako židovský hřbitov a obsahuje přibližně 150 000 hrobů, z nichž některé obsahují hrobky biblických králů.

Zastávka slouží jako dobrý úvod do města, protože zde budete moci získat panoramatický výhled na starý Jeruzalém.

Starý Jeruzalém

Váš průvodce vám provede rychlou prohlídku starého Jeruzaléma, abyste se mohli seznámit se všemi nejvýznamnějšími památkami: mešita Al-Aksá, Chrámová hora, souq a staré městské hradby.

Kostel Božího hrobu

Poté se vydáme na místo ukřižování, pohřbu a vzkříšení Ježíše Nazaretského a nejposvátnější místo v křesťanství: kostel Božího hrobu. Čeká nás komentovaná prohlídka vnitřku kostela v délce asi 45 minut.

Zeď nářků

Naše další zastávka bude u Zdi nářků, která představuje poslední zbytky židovského chrámu zničeného Římany.

Je to pozůstatek starověké zdi, která obklopovala nádvoří židovského chrámu, a je jedním z nejposvátnějších míst v judaismu mimo samotnou Chrámovou horu. Po staletí je to místo židovských modliteb a poutí, nejstarší zdroj zmiňuje židovskou náklonnost k místu ze 4. století.

Mrtvé moře

Po všech těch prohlídkách uvítáte další zastávku výletu, která je na jedné z mnoha pláží Mrtvého moře. Mrtvé moře se nazývá „mrtvé“, protože v jeho vodách nejsou schopny přežít žádné mořské druhy. Mrtvé moře je s hloubkou více než 400 metrů pod hladinou moře nejníže položeným místem na planetě Zemi. Vzhledem k extrémně vysokému obsahu soli cca 1,24 kg na litr vody se zde téměř nedá plavat, pouze se vznášet a relaxovat. Sůl a bahno z Mrtvého moře jsou velmi prospěšné pro pokožku a říká se, že jsou užitečné pro léčení řady onemocnění.

Návrat do Sharmu

V podvečer budete eskortováni zpět na izraelský hraniční přechod a vrátíte se zpět do egyptské Taby. Opět se s vámi setká váš egyptský průvodce, který s vámi odveze zpět do vašeho hotelu v Sharmu.

Our Service includes

 • Všechny transfery A/C van.
 • Vedoucí zájezdu během vaší cesty v Egyptě a Izraeli
 • Vstupní poplatky
 • Anglicky mluvící průvodce při prohlídce města (2 hodiny).
 • Oběd
 • Hraniční daně

Služba nezahrnuje

 • Osobní výdaje
 • Plavecká vesta v oblasti Mrtvého moře
 • jakékoli další poplatky, které nejsou uvedeny v programu

Do you need more details? call or email us

 • +201025566717
 • Info@sharmwonders.com

Výlet do Jeruzaléma ze Sharmu Reviews

Write Review
Dospělý
from £ 105.00
Dítě
from £ 105.00
Choose travel date
Dospělý
Dítě

Terms of Service

Check here to indicate that you have read and agree to the terms of us
why Sharmwonders.com

24/7 péče o zákazníky

24 hodin denně, 7 dní v týdnu, abychom poskytovali nejlepší úroveň zákaznických služeb a řešili jakékoli potenciální problémy nebo problémy, které mohou mít naši klienti. Jsme tu, abychom sloužili. Kontaktujte nás

Žádné skryté doplňky

Naše ceny zahrnují všechny daně, servisní poplatky a ŽÁDNÉ rezervační poplatky.

Bezpečná platba

Platíte přes PayPal. Nezpracováváme informace o vaší kreditní kartě.

Skupinové slevy

Zbavte se stresu ze skupinového cestování s našimi užitečnými možnostmi. Nabízíme speciální slevy pro rodiny, přátele a školní skupiny.

paypal

THINGS TO DO IN SHARM EL SHEIKH

Výlety do Káhiry | Jednodenní výlety do Káhiry a k pyramidám

Výlety do Káhiry

Výlety do Luxoru | Jednodenní výlety a výlety z Egypta

Exkurze do Luxoru

Výlety|Výlety|Prohlídky a aktivity v Sharm el Sheikhu

Výlety do Sharm

Výlety, výlety a jednodenní výlety do Hurghady

Výlety do Hurghady

Výlety k moři | Potápění | Šnorchlování | Vodní sporty a aktivity v Sharm el Sheikh

Výlety k Rudému moři