Sharm Wonders je jednou z předních společností zabývajících se dobrodružnými výlety, které spravují vaše cestovní potřeby. Ať už jste skupina studentů, touroperátor nebo speciální zájmová skupina, určitě si užijete plně organizované zájezdy za tu nejlepší cenu a budete mít také osobní služby, které nás odlišují od davu. Jsme egyptská a britská společnost, která začala v roce 2013; nicméně za toto krátké časové období jsme již nastavili nejvyšší úroveň integrity a důvěryhodnosti prostřednictvím důvěry a loajality našich cenných zákazníků.
Sharm Wonders se skládá z přátelského personálu, který má více než sedm let pracovních zkušeností v oboru. Jsou dobře vyškoleni, aby poskytovali prvotřídní zákaznický servis, který byl odvozen z jejich zkušeností s obsluhou velkých společností. Nabízíme skvělé zážitky z různých druhů dobrodružství, jako jsou výlety, jednodenní výlety, pouštní safari, transfery na letiště, výlety po moři a další různé aktivity v Sharm el-Sheikhu , Káhiře, Hurghadě, Luxoru a zbytku Egypta. Prvořadým cílem společnosti je poskytovat vynikající služby našim zákazníkům tak, aby byla zajištěna 100% spokojenost hosta.
Slyšeli jsme tolik neuspokojivých příběhů lidí, kteří trpí, přijdou o peníze a nedostanou den, kdy jim byl slíben. Chtěli jsme jiný přístup a věříme, že každé cestování, které podniknete, je součástí těch nejúžasnějších vzpomínek, které můžete sdílet s ostatními lidmi. Chápeme, že je důležité prokázat prvotřídní cestovní zážitek, který může poskytnout pohodlí a spokojenost našim hostům. Specializujeme se na práci v oblasti zájezdů, exkurzí a výletů tak, aby očekávání našich hostů byla splněna a dokonce překonána. Věnujeme se také navazování dobrých vztahů se zákazníky, které jsou středem důvěryhodnosti našeho hosta a na oplátku se tato důvěra stává základem a podporou společnosti k neustálému nabízení vynikajících služeb.
S tolika cestovateli, kteří si rezervují online, se oblíbené výlety brzy vyprodávají, takže s rezervací nečekejte, až budete v Sharm El Sheikhu. Využijte naši snadno použitelnou službu, kterou pro vás provozuje Sharm Wonders.
O vše se postaráme!
Naplánujte si své jednodenní výlety, zájezdy, exkurze a transfery tak, že si je vyberete z našich webových stránek, a objevíte vzrušující průchody, představení a destinace!
why Sharmwonders.com

24/7 péče o zákazníky

24 hodin denně, 7 dní v týdnu, abychom poskytovali nejlepší úroveň zákaznických služeb a řešili jakékoli potenciální problémy nebo problémy, které mohou mít naši klienti. Jsme tu, abychom sloužili. Kontaktujte nás

Žádné skryté doplňky

Naše ceny zahrnují všechny daně, servisní poplatky a ŽÁDNÉ rezervační poplatky.

Bezpečná platba

Platíte přes PayPal. Nezpracováváme informace o vaší kreditní kartě.

Skupinové slevy

Zbavte se stresu ze skupinového cestování s našimi užitečnými možnostmi. Nabízíme speciální slevy pro rodiny, přátele a školní skupiny.

paypal

THINGS TO DO IN SHARM EL SHEIKH

Výlety do Káhiry | Jednodenní výlety do Káhiry a k pyramidám

Výlety do Káhiry

Výlety do Luxoru | Jednodenní výlety a výlety z Egypta

Exkurze do Luxoru

Výlety|Výlety|Prohlídky a aktivity v Sharm el Sheikhu

Výlety do Sharm

Výlety, výlety a jednodenní výlety do Hurghady

Výlety do Hurghady

Výlety k moři | Potápění | Šnorchlování | Vodní sporty a aktivity v Sharm el Sheikh

Výlety k Rudému moři